Duetto Cabernet Sauvignon/Merlot Zobrazit větší

Duetto Cabernet Sauvignon/Merlot

203

Nové víno

Zralé víno kořenité chuti s až likérovou dochutí bylinného likéru, v níž dlouho přetrvává vznešená nahořklost a příjemné ozvěny dřevitých nasládlých taninů. Vzrušující, neúnavné víno, které opravdu dobře chutná. Vhodně doplní kořeněná jídla, zvěřinu, bažanta, jehněčí, ale i hovězí a vepřové steaky a grilovaná masa obecně. Harmonické s aromatickými sýry a ochucenými tvarohovými pomazánkami.

Více informací

379,00 Kč s DPH

Parametry vín

Barvačervené
Cukernatostsuché
Druhtichá
OdrůdyCuvée (směs více odrůd)
Obsah cuveéCabernet Sauvignon, Merlot

Více informací

Vzhled (barva): temná, hustá, ne zcela čirá rubínová barva

Aroma (vůně): Ve vůni silné, výrazného buketu červené řepy, mrkve uložené k přezimování v písku, uhelného popela v kamnech, inkoustu, jodové tinktury, parmezán. Čerstvě rozštípnutý dubový špalek.

Chuť: Zralé víno kořenité chuti s až likérovou dochutí bylinného likéru, v níž dlouho přetrvává vznešená nahořklost a příjemné ozvěny dřevitých nasládlých taninů. Vzrušující, neúnavné víno, které opravdu dobře chutná.
Vhodně doplní kořeněná jídla, zvěřinu, bažanta, jehněčí, ale i hovězí a vepřové steaky a grilovaná masa obecně, včetně speciálního plněného portugalského selátka na rožni.  Harmonické s aromatickými sýry a ochucenými tvarohovými pomazánkami. Podávat při teplotě 16 – 18°C.

Vinařství: Casa Valduga