Bernard Massard - Pinot blanc Grand Premier Cru 2013 Zobrazit větší

Bernard Massard - Pinot blanc Grand Premier Cru

269

Nové víno

Suché bílé víno, delikátní buket, elegantní, jemné a aromatické s jemným zbytkovým cukrem. V chuti pikantní a svěží se zralou kyselinkou. Hodí se k  drůbeži, rybám, světlým omáčkám.
Zlatá medaile Quebec 2010

Více informací

462,00 Kč s DPH

Parametry vín

Obsah alkoholu12 %
Barvabílé
Cukernatostsuché
Druhtichá
OdrůdyRulandské bílé / Pinot Blanc

Více informací

Charakteristika: Suché bílé víno Bernard Massard - Pinot blanc Grand Premier Cru. Delikátní buket, elegantní, jemné a aromatické s jemným zbytkovým cukrem a jemnou kyselinkou typickou pro tuto svěží odrůdu.

Hodí se k... drůbeži, rybám, světlým omáčkám
Servírovací teplota: 8 °C
Skladování: láhve naležato při teplotě 10-15 °C v čistých a suchých, spoře osvětlených místnostech. Pro dlouhodobou archivaci se prosím poraďte s naším specialistou.
 

Vinařství: Společnost Bernard Massard založená v roce 1921. Původně se proslavila jako výrobce vynikajících šumivých vín. V současné době kraluje se svými osobitými víny takřka po celém světě. Vinice se rozprostírají podél řeky Moselly a dávají vínům nezapomenutelný rozměr. Počasí v Moselle je relativně mírné ve srovnání s okolními oblastmi, ani příliš studené v zimě, ani příliš horké v létě. To je úžasné klima pro pěstování révy.Na jihu je chráněné před větrem, většina svahů lucemburské Moselly je v současné době pokryta vinicemi.

Víno: Třída vín Grand Premier Cru slibuje opravdu nejkvalitnější vína. Tento Pinot blanc má opravdu delikátní buket, jenmou, ale intenzivní kyselinku vyváženou zbytkovým cukrem. Jeden z nejlepších společníků na letní radovánky.
Zlatá medaile Quebec 2010