Chardonnay Vajgen 2013 Zobrazit větší

Chardonnay Vajgen

310

Nové víno

Mírně hlubší zlaté barvy navrhuje několik měsíců zrání v dřevěných sudech. Abychom byli přesní, jedná se o 18-měsíční splatností v roce 3000 litrových použitých dubových sudech. Tento případ je atraktivní kytice, bohatá a pestrá kombinace nových not, jako jsou jablka, hrušky a citrony a zralé tóny máslo, lehce spálený dřevo a hřebíčku žbicah.

Více informací

408,00 Kč s DPH

Více informací

Vajgen je název strmé jihovýchodní umístění v bezprostřední blízkosti našeho sklípku v Jarenina. Chardonnay je kosmopolitní. Se ocitne všude a snadno se ujme místní "terroir".


Mírně hlubší zlaté barvy navrhuje několik měsíců zrání v dřevěných sudech. Abychom byli přesní, jedná se o 18-měsíční splatností v roce 3000 litrových použitých dubových sudech. Tento případ je atraktivní kytice, bohatá a pestrá kombinace nových not, jako jsou jablka, hrušky a citrony a zralé tóny máslo, lehce spálený dřevo a hřebíčku žbicah. V ústech je měkké a krémové žlázy, pak "udeřil" zesílením charakter. Příliš silná, před polovinou těla. Rok 2013 mu dává páteřní, svěžest a minerální složitost solidní. V současné době ve skvělé kondici blízkosti vyvrcholení. Spiti mezi roky 2015 a 2022nd