Malbec/Cabernet Franc de St-Saphorin "Lettres de Noblesse", Lavaux AOC - élevé en barrique Zobrazit větší

Malbec/Cabernet Franc de St-Saphorin "Lettres de Noblesse", Lavaux AOC - élevé en barrique

262

Nové víno

Vyprodáno

659,00 Kč s DPH

Více informací

Malbec, Cabernet Franc
Plně upravené terasovité vinice s výhledem na Ženevské jezero a vesnice St-Saphorin. Vinice má dostatek slunečního svitu Díky své jižní expozicí. Vinař Daniel Dufaux. 
Pro dosažení nejlepší zralost, sklizeň se provádí co možná nejpozději, když réva ztratil jeho listy. Tímto způsobem, filmy ze zátok a semena jsou plně zralé. Sklizeň není yeasted, to podstoupí dlouhou cuvage, která trvá 4-5 týdny a umožňuje extrakci barvy a taninů, dvou základních prvků pro vyvážení červených vín. Poté, zrání v sudech po dobu 18 měsíců přinese závodu kluzkost a vznešenost tohoto kvalitního vína.
Vůně odhaluje krásný závod a silnou osobnost, a to díky hlubokým aroma červeného ovoce, pikantní a pražené poznámky, podpořené jemnou vůní vanilky, způsobené stárnutím v sudech. Čistý útoku a impozantní, silný struktura, silný, plátěný, tříslová hmota je velký a kvalitní. Silná osobnost víno s sladkého a tříslovin texturou evokující složitost celé své kráse. Dušené hovězí svíčková, kančí filé, srnčí hřbet, jehněčí regály, srnčí medailonky, sýr.